PORAŻKA W PIERWSZYM SPARINGU ! NASTĘPNE CZECHOWICE !

W pierwszym spotkaniu kontrolnym w trakcie zimowego okresu przygotowawczego nasz zespół uległ wyżej notowanej BESTWINIE 2-0. Samo spotkanie nie dostarczyło wielu emocji i sytuacji podbramkowych a gra toczyła się w większości w środkowej strefie. Rywal z BESTWINY obie bramki zdobył w drugiej odsłonie spotkania. Pierwsza bramka padła po nieudanej pułapce ofsajdowej naszych obrońców po której napastnik z BESTWINY stanął oko w oko z bramkarzem i pewnym strzałem posłał piłkę do siatki. Wynik na 2-0 nasi rywale ustalili pod koniec spotkania dokładnym strzałem zza pola karnego. W międzyczasie fenomenalny strzał GĄSIORKA tylko w sobie znany sposób wybronił bramkarz z BESTWINY. .

W SPOTKANIU WYSTĄPILI - KOZIELSKI, TESTOWANY BRAMKARZ, BARGIEL, DUDZIAK.A, DUDZIAK.M, JAŚKOWIEC, JURCZAK.K, KRASOŃ, GILEK, TESTOWANY ZAWODNIK, LUBAŃSKI, FLASZ, TESTOWANY ZAWODNIK, RADWAN, DESKA, SZCZYPKA, GĄSIOREK, HANDZLIK, CEPIGA

W Poniedziałek 22.02.2016 o godzinie 17.20 ZAPORA rozegra drugie spotkanie kontrolne. Przeciwnikiem będzie MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE czyli również przedstawiciel PROFI CREDIT BLO zajmujący po pierwszej rundzie 11 lokatę z dorobkiem 19 punktów. W ubiegłym sezonie ZAPORA dwukrotnie zremisowała z drużyną z CZECHOWIC 2-2 w obu meczach tracąc bramkę po 90 minucie.