PEWNA WYGRANA CZARNYCH! ZAPORA DALEJ BEZ ZWYCIESTWA!

W sobotnim spotkaniu ZAPORA musiała niestety uznać wyższość rywala, którym była drużyna CZARNYCH JAWORZE. Obecnie druga sila ligi pewnie pokonała u siebie podopiecznych GRZEGORZA SZULCA 3-1. Wynik w 22 minucie po błędzie naszego bramkarza otworzył MARCIN SZTYKIEL. CZARNI na 2-0 podwyższyli w minucie 33, a strzelcem bramki był ROLAND KROL. W międzyczasie ZAPORA zmarnowała 3 znakomite sytuacje. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. W drugiej połowie CZARNI kontrolowali boiskowe wydarzenia, a w 60 minucie wyszli na 3 bramkowe prowadzenie po strzale ADRIANA JASINSKIEGO. Warto dodać, że chwile wcześniej rzut karny obronił bramkarz ZAPORY. Pomimo kilku kolejnych dogodnych sytuacji w drugiej odsłonie nasza drużyna nie potrafiła znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego bramkarza gospodarzy. Udało się to dopiero w doliczonym czasie gry kiedy to wynik spotkania ustalił MATEUSZ DUDZIAK zdobywając tym samym honorowe trafienie dla ZAPORY. Tym samym podopieczni GRZEGORZA SZULCA zanotowali pierwsza porażkę w drugiej rundzie, a zarazem czwarte już spotkanie bez zwycięstwa.
CZARNI JAWORZE - ZAPORA PORABKA 3-1

SKLAD: K.BAKALARZ, E.JASKOWIEC, K.JURCZAK(C), A.BARGIEL, S.DESKA (M.DUDZIAK 65') , SZ.SZCZYRK(J.HANDZLIK 80'), A.DUDZIAK(M.KRASON 46'), D.JURCZAK, M.LUBANSKI , K.SZCZYPKA(P.FLASZ 46') , T.SPOREK