ZAPORA ROZPOCZYNA SPARINGOWE GRANIE !!

20.02.2016 o godzinie 15.00 drużyna ZAPORY zapoczątkuje granie sparingowe w zimowych przygotowaniach. Na początek podopieczni GRZEGORZA SZULCA zmierzą się z solidną drużyną LKS-U BESTWINA. Nasz jutrzejszy rywal to przedstawiciel PROFI CREDIT BIELSKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ w której po pierwszej rundzie plasuje się na 7 miejscu z dorobkiem 22 punktów. Jeszcze w poprzednim sezonie podopieczni SŁAWOMIRA SZYMALI (Notabene byłego bramkarza ZAPORY za czasów występów w IV lidze) byli naszym ligowym rywalem, i tak w PORĄBCE nasza drużyna pewnie ograła BESTWINE 3-1 jednak na wyjeździe w ostatniej kolejce ubiegłego sezonu uległa 1-0 co ostatecznie przypieczętowało spadek ZAPORY o szczebel niżej. Na jutrzejszy sparing trener SZULC będzie miał do dyspozycji grupę około 20 zawodników którzy już od 9 stycznia solidnie przygotowują się do rundy rewanżowej. Podczas przygotowań nasza drużyna korzysta z orlika w Porąbce, hali w Czańcu oraz siłowni i sauny w Kozach. Dodatkowym aspektem były dwie wędrówki górskie na około 15km każda. Jutro trener będzie miał możliwość po raz pierwszy w warunkach meczowych przyjrzeć się pozyskanym oraz przymierzanych do ZAPORY zawodnikom. Drużyna ma jednak w nogach ciężkie jednostki treningowe dlatego wynik jutrzejszego spotkania będzie raczej sprawa drugorzędną.

Do tej pory trener SZULC może być zadowolony z przebiegu przygotowań. Frekwencja na każdych zajęciach oscyluje w granicach 15-20 zawodników a zarówno duże zaangażowanie jak i bardzo dobra atmosfera stanowią dodatkowy bodziec do dalszej ciężkiej pracy i zdrowej sportowej rywalizacji o miejsce w składzie.