ZAPORA PRZEGRYWA Z BRZEZINA OSIEK

We wczorajszym spotkaniu kontrolnym ZAPORA przegrała 1-4 z drużyną BRZEZINY OSIEK która jest przedstawicielem WADOWICKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ. Drużyna zOSIEKAbyła rywalem wymagającym o czym świadczyć może fakt iż aspiruje ona do walki o awans do IV ligi a po pierwszej rundzie zajmuje w swojej lidze 6 miejsce z dorobkiem 25 punktów i stratą zaledwie 3 do lidera. Pomimo trzeciej sparingowej porażki podopieczni GRZEGORZA SZULCA zwłaszcza w 1 połowie zaprezentowali się z dobrej strony nie dając się zdominować wyżej notowanemu rywalowi. W 28 minucie ZAPORA wyszła na prowadzenie za sprawą SEBASTIANA DESKI który płaskim strzałem w długi róg pokonał bramkarza BRZEZINY. Porąbczanie w kolejnych minutach zaczęli dominować na boisku i powinni podwyższyć prowadzenie jednak znakomitych okazji nie wykorzystali KRZYSZTOF SZCZYPKA-który po prostopadłym zagraniu od CEPIGI przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem oraz SEBASTIAN DESKA-który po świetnym podaniu LUBANSKIEGO w bardzo dobrej sytuacji nie znacznie się pomylił. Niewykorzystane sytuacje mszczą się i tak na przestrzeni 2 minut drużyna z OSIEKA wykorzystując z zimną krwią 2 fatalne błędy indywidualne zawodników ZAPORY wyszła na prowadzenie 1-2. W 2 połowie trener SZULC dokonał aż 11 zmian w składzie sprawdzając rożne warianty ustawienia i przydatność poszczególnych zawodników na rożnych pozycjach. Przełożyło się to na obraz gry która stała się bardziej chaotyczna. Doświadczona drużyna z OSIEKA w drugiej odsłonie dołożyła jeszcze 2 trafienia i tym samym spotkanie zakończyło się porażką ZAPORY 1-4.

KOLEJNY MECZ CZEKA NASZYCH ZAWODNIKÓW JUZ W SRODĘ 2.03.2016 O GODZINIE 18.00 KIEDY TO W CZESKIM CIESZYNIE ZAGRAJĄ Z PIASTEM CIESZYN CZYLI LIDEREM SKOCZOWSKIEJ A-KLASY