PRZYGOTOWANIA ROZPOCZTĘTE !!

W dniu dzisiejszym seniorska drużyna ZAPORY PORĄBKA rozpoczęła przygotowania do II rundy sezonu 2015/2016. Przygotowania rozpoczęły się od krótkiego spotkania drużyny z trenerem GRZEGORZEM SZULCEM i członkami zarządu. Przedstawiona została obecna sytuacja finansowa i organizacyjna w klubie oraz sytuacja dotycząca ewentualnych wzmocnień drużyny. Następnie trener zaprezentował pokrótce jak będzie wyglądał okres przygotowawczy i jakie będą jego najważniejsze cele. Drużyna do sezonu przygotowywać się będzie na własnym stadionie, orliku w Porąbce, hali w Czańcu oraz siłowni w Kozach. Dodatkowo zaplanowane są również wędrówki górskie. W okresie przygotowawczym podopieczni GRZEGORZA SZULCA mają zaplanowanych 7 gier kontrolnych a rywalami będą LKS BESTWINA, MRKS CZECHOWICE-DZ, BRZEZINA OSIEK, PIAST CIESZYN, ZGODA MALEC, HEJNAŁ KĘTY oraz SOŁA OŚWIĘCIM.
Po spotkaniu drużyna udała się na pierwszy trening który odbył się na stadionie w Porąbce. Na spotkaniu i treningu pojawiła się grupa ponad 20 zawodników w której znalazło się 5 nowych twarzy. Trzy już potwierdzone nabytki to MARCIN KOZIELSKI, ARKADIUSZ BARGIEL i MICHAŁ RADWAN (wszyscy wypożyczeni z ORŁA KOZY) oraz 2 zawodników testowanych którzy są bardzo blisko przejścia do ZAPORY . Do treningów powraca również DAMIAN JURCZAK który będzie na pewno dużym wzmocnieniem a I rundę stracił niestety przez kontuzję kolana. Na chwilę obecną niejasna jest jeszcze sytuacja z ŁUKASZEM NYCZEM oraz MARCINEM PAWIEM aczkolwiek wszystko powinno się wyjaśnić w najbliższych tygodniach. W zajęciach z powodu kontuzji nie brał udziału również SEBASTIAN DESKA który do treningów powinien powrócić początkiem lutego.
O wszystkich zmianach będziemy na bieżąco informować !!