Powalczyć o punkty !

Już w najbliższą sobotę nasi piłkarze zmierzą się z czwartą siłą BLO czyli Kuźnią Ustroń. Goście z Ustronia po bardzo dobrej rundzie jesiennej znajdują się na wysokiej czwartej lokacie jednak warto dodać że wszystkie mecze rozgrywali na własnym stadionie. Do Porąbki na pewno przyjadą po trzy oczka jednak podopieczni trenera Grzegorza Szulca podbudowani ostatnim zwycięstwem w Ciścu również mają chrapkę na zgarnięcie pełnej puli. Poprzedni pojedynek pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem drużyny Kuźni 2:0. Pomimo sporej różnicy punktowej między drużynami czeka nas jutro bardzo zacięty i emocjonujący pojedynek. Kto wyjdzie z niego zwycięski ? Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy ! Początek o godz.16:00.