NA POCZĄTEK BEZBRAMKOWY REMIS !

W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej ZAPORA tylko zremisowała bezbramkowo z 11 w tabeli BESKIDEM GODZISZKA. Od pierwszej do ostatniej minuty to podopieczni GRZEGORZA SZULCA dominowali na boisku a gra toczyła się głównie na połowie przeciwnika. Znakomitych sytuacji do zdobycia bramki ZAPORA stworzyla sobie kilka, jednak piłka do siatki rywala wpaść nie chciała i tak spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0. Z takiego wyniku na pewno bardziej zadowolona jest drużyna przyjezdna a PORABCZANIE musza zadowolic sie tylko 1 punktem. Okazja do rehabilitacji i dopisania do swojego konta 3 punktów już w następnej kolejce. Nasza drużyna 03.04.2016 (NIEDZIELA) o godzinie 11.00 zmierzy się na wyjeździe w derbowym spotkaniu z zamykającym ligowa tabele GRONIEM BUJAKOW.

SKLAD: M.KOZIELSKI, A.BARGIEL, D.JURCZAK, K.JURCZAK(C), M.GILEK, M.CEPIGA, E.JASKOWIEC, M.LUBANSKI, T.SPOREK, K.SZCZYPKA, S.SZCZYRK (70' P.FLASZ).